הזוכים בביצועי רכב, יישום ופריסה (APEAL) פורסמו:

תוכן עניינים

דגמי סדרת Chery Tiggo במקום הראשון הכפול בקטגורית רכבי SUV!

לאחרונה, J.D. Power פירסמה את  –  APEAL מחקר אודות ביצועי הרכב, יישום והפריסה ברפובליקה העממית של סין. שני דגמים של סדרת Tiggo של Chery השיגו ביצועים מעולים: סדרת Tiggo 7 מדורגת במקום הראשון בין רכבי שטח חסכוניים בינוניים,  וסדרת Tiggo 8 מדורגת במקום הראשון בין רכבי SUV בינוניים, מה שממחיש את האטרקטיביות של מוצרי Chery.

צ'רי זכתה בהתאם לציפיות בשני פרסים בעלי ערך גבוה שנבחרו על ידי ארגונים סמכותיים. הכוח המוביל של צ'רי והאיכות המעולה שלה זכו להכרה גבוהה מהשוק וגם לשבחים מהצרכנים, בהתאמה. שני פרסים אלה גם מעצימים עוד יותר את התנופה עבור צ'רי להאיץ את צעדה לתוך ארגונים הגלובליים.

 

פרסום מחקרים מוערכים זה 21 שנים – הדוח מדגים את הערך האטרקטיבי של מותגי הרכב

כפי שכולנו יודעים, J.D. Power ידועה בתעשייה בזכות "עצמאות ואי משוא פנים", ויש לה גם אמינות גבוהה במרחב הצרכנים. מאז כניסתה לשוק הסיני, JD Power פרסמה דוחות מחקר סמכותיים רבים כגון IQS, APEAL, VDS, SSI ו- CSI מדי שנה, אשר יצרו השפעה רחבה ומרחיקת לכת על תעשיית הרכב הסינית. לדוחות אלה יש ערך ייחוס חשוב עבור הצרכנים בבחירה וקניית מכוניות.

השנה הזו השנה ה-21 ברציפות ש-J.D. Power מפרסמת את APEAL (מחקר ביצועי רכב, יישום ופריסה של סין), בהתבסס על הערכה של 35,155 בעלי רכבי דלק מסורתיים שרכשו רכבים חדשים בין יוני 2022 למרץ 2023. הדוח מכסה 230 דגמים מ-48 מותגים, ואיסוף הנתונים בוצע ב-81 ערים מרכזיות בסין בין דצמבר 2022 למאי 2023.

הדוח מודד את רגשותיהם ושביעות רצונם של בעלי הרכב כלפי העיצוב והתכנון של מוצרי הרכב סביב היבטים שונים של רכב חדש, הכוללים 37 אלמנטים ב-10 קטגוריות ביצועי רכב: מראה, הגדרה והתנעה, הפעלה/כיבוי, פנים הגוף, ביצועי הרכב, חוויית נהיגה, תחושת בטיחות, מערכת מידע ובידור ברכב, נוחות נהיגה וחסכון בדלק.

דוח זה מאסף בסופו של דבר את שילוב העיצוב של רכיבי רכב המרגשים והמלהיבים של רוכשי רכב חדשים, ומהווה בסיס חשוב ליצרני הרכב לעצב ולפתח כלי רכב אטרקטיביים.

בשנת 2023, מדד האטרקטיביות הכולל של תעשיית רכבי הדלק בסין הוא 738 נקודות (בסולם של 1,000 נקודות), שיפור של 8 נקודות משנת 2022, שהגיע לרמה הגבוהה ביותר בארבע השנים האחרונות.

המחקר מצא כי חשיבות האטרקטיביות של מוצרי הרכב בהחלטות רכישת הרכב של הצרכנים גדלה משנה לשנה. עיצוב המוצר משפיע על עד 37% מהתנהגות הרכישה של החלק ההולך וגדל של הקונים המחליפים רכבים, ו-33% מהקונים הראשונים והקונים הנוספים.

ביצועי איכות המוצר מתואמים באופן חיובי מאוד בשילוב המלצה מפה לאוזן. ככל שציון מדד האיכות גבוה יותר, כך מתחזקת נכונותו של המשתמש להמליץ על המוצר.

 

משפחת  Tiggo – מדורגים במקום הראשון הכפול בפלח השוק של רכבי SUV

מוצרי משפחת Tiggo של צ'רי הם דגמים פנומנליים בפלח השוק העולמי של רכבי SUV, עם מכירות גלובליות העולות על 3.4 מיליון יחידות. הם אלופי המכירות הטובים ביותר של צ'רי, ומוצרים מייצגים שהם החזקים ביותר, הפופולריים ביותר ובעלי המסוגלות הגבוהה ביותר לזכות בשוק העולמי.

בשל כך, סדרת Tiggo 7 וסדרת Tiggo 8 זכו בתואר הכפול של SUV חסכוני בגודל בינוני במקום הראשון ו-SUV בגודל בינוני במקום הראשון לשנת 2023 APEAL בזכות הביצועים המובילים שלהם בעיצוב, תוכן, פריסה וביצועים.

על פי דוח המחקר, בשנת 2023 עלה מדד האיכות (736 נקודות) עבור רכבי השטח המסורתיים המונעים בדלק ב-6 נקודות בהשוואה לשנה הקודמת. ביצועי איכות המוצר מתואמים באופן חיובי מאוד בשילוב המלצה מפה לאוזן.

סדרת Tiggo 7 מצוידת בכוח Chery Kunpeng, מנוע 1.6T בעל הספק מרבי של 145 קילוואט ומומנט שיא של 290N ·m. בשיתוף פעולה של מצמד כפול בגיר רטוב במהירות 7, כאשר צריכת הדלק של NEDC לכל 100 ק"מ היא רק 6.6 ליטר, והתאוצה מאפס ל-100 ק"מ היא 8.3 שניות. להרכב כוח זה יתרונות מסוימים בין מוצרים באותה רמה.

מבחינת עיצוב מראה, סדרת Tiggo 7series מתמקדת באפקטים חזותיים אנרגטיים, עדינים ובמראה עדכני. הגריל הקדמי החד מזוהה באופן ייחודי עם מראה הרכב. רצועות כפולות מצופות כרום בצורת L מתווספות במסגרת קבוצת הפנסים הקדמיים. ההלומות הגבוהות והנמוכות מאמצות מקור אור משולב, ואיתות הפנייה מאמץ עיצוב של מטריצת נקודות.

הסגנון הפנימי הכולל פשוט ואלגנטי, המושבים מעוצבים באדום ובשחור. המזגן מצויד באלמנט מסנן PM3.0 ומערכת טיהור אוויר יון-שלילי. פרטים אלה משפרים מאוד את נוחות הנהיגה והם גם אטרקטיביים מאוד לצרכנים צעירים.

כתוצר חשוב של צ'רי עם התווית "צ'מפיון", סדרת Tiggo 8 קיבלה אינספור תשומת לב מאז השקתה. ב-5 השנים האחרונות מאז השקתה, ה-Tiggo 8 לא רק זכתה לתהילה בשוק הסיני, אלא גם נמכרה היטב ב-39 מדינות כולל אירופה, דרום אמריקה ואפריקה. עכשיו, הדגם הפך במהירות לדגם הנמכר ביותר שמקבל את העדפת הצרכנים בכל רחבי העולם.

מינואר עד יולי השנה, דגם ה- Tiggo 8 בלבד, במכירות המצטברות הגיעה ל-117,800 יחידות, ונפח המכירות ביולי האחרון הגיע ל-20,440 יחידות, מה שסייע למכירות החודשיות של קבוצת צ'רי לעלות על 150,000 יחידות. נפח המכירות החזק מדגים את הגנים המצוינים והאיכות הגלובלית של סדרת Tiggo 8.

הדבר הראשון הוא מערכת החשמל המצוינת. סדרת Tiggo 8 מצוידת ב- Kunpeng Power 1.6TGDI, עם הספק מרבי של 145kW ומומנט שיא של 290N·m.  ביצועי הכוח דומים לאלה של מנוע 2.0T של מותג יוקרה.

מבחינת עיצוב גוף, לסדרת Tiggo 8 יש גודל גוף של 4700×1860×1746 מ"מ. קו המותניים המפוצל בצד מחבר את הראש והזנב. לוחות כסף מעוטרים סביב החלונות ובתחתית הדלתות, משפרים את שכבות עיצוב הגוף.

הפנים מצויד בהגה עור, מושבי דמוי עור, מכשיר LCD בגודל 7 אינץ' ומסך מגע LCD בגודל 10.25 אינץ' מעל הקונסולה המרכזית, ותומך במיפוי חיבורי טלפון נייד של CarPlay ו- CarLife.

בנוסף, הוא מצויד בבקרת יציבות גוף, רדאר חניה אחורי, בקרת שיוט, החלפת מצב נהיגה, חלון גג פנורמי פתוח ותצורות אחרות כדי ליצור חוויית נסיעה מעולה לצרכנים, וגם החוזקות שלו מבוססות היטב באשר לדירוג במקום הראשון במדד האיכות של רכבי שטח בינוניים.

יאנג טאו, מנכ"ל חטיבת מוצרי הרכב של J.D. Power China, אמר: "חברות הרכב צריכות להבין במדויק את תרחישי השימוש ברכב ואת ההעדפות של קבוצות צרכנים, לייעל את מיצוב המוצר ואת חוויית התצורה, כדי לשפר את האטרקטיביות של המוצר ".

ב-26 השנים האחרונות, Chery Group התעקשה תמיד על מו"פ עצמאי ומבוסס טכנולוגיה . תוך התחדשות מתמדת בתחומים מרכזיים כגון מנוע, כוח תלת-חשמלי, חיבור רשת חכם ונהיגה אוטומטית, תוך התבססות על השוק המקומי והרחבה לשוק הגלובלי, החברה גדלה והפכה למותג רכב סיני פופולרי בשווקים מקומיים ובחו"ל.

לאחר הזכייה בהערכה, Chery Automobile תתמקד בשדרוג מתמיד של הביקוש הצרכני ומגמת פיתוח תעשייתית בת קיימא, ותמיד תקדם עדכונים איטרטיביים של מוצרים וטכנולוגיות.

מהחדשנות המתמשכת של איכות המוצר, לפריצת הדרך הטכנולוגית, ואז לשדרוג מתמיד של שירותי התחזוקה, עם כנות המותג עבור המשתמשים שלה, החברה מותחת כל הזמן את הגבהים החדשים של מכוניות המותג הסיניות.

קרדיט לתמונה: Cheryisrael
פנס
פנסי עבודה

פנסי עבודה הפכו לכלי חיוני ונחוץ עבור מגוון רחב של אנשים, הן בהיבט המקצועי והן בחיי היומיום. עבור בעלי מקצוע כגון בנאים, מכונאים, חשמלאים ואנשי תחזוקה, פנס עבודה איכותי מהווה כלי עבודה הכרחי המספק תאורה ממוקדת וחזקה באזורי עבודה חשוכים או בתנאי תאורה ירודים. שימוש בפנס עבודה מתאים יכול לשפר משמעותית את יכולת הראייה והדיוק של העובדים, ובכך להגביר את הפרודוקטיביות והיעילות שלהם, גם כאשר העבודה מתבצעת בשעות הלילה או במקומות מאתגרים.

אירוע עסקי
איך נדע שמדובר במנחה אירועים מתאים לאירוע?

הרי כולנו מכירים את התחושה הזו. אנחנו מגיעים לעוד איזה אירוע עסקי או משהו דומה ומוצאים את עצמנו יושבים שעות, בין הרצאות של מי שחושבים את עצמם יתר על המידה, בעיקר חושבים על האוכל מקבלת הפנים או על מה נעשה כאשר נגיע הביתה.

מטבח
כך תהפכו את המטבח שלכם למקצועי ומוכן לעבודה

הפיכת המטבח הביתי למקצועי ויעיל יותר היא משימה מאתגרת אך מתגמלת. עם התכנון, הארגון והציוד הנכון, תוכלו ליצור סביבת עבודה אופטימלית שתהפוך את חווית הבישול שלכם למהנה ומספקת יותר, ולא משנה כמה שעות אתם נוהגים לבלות במטבח.