הכן ילדך למקצועות העתיד

תוכן עניינים


כולנו הבנו כבר שמקצועות ההיי-טק כאן כדי להישאר. הטכנולוגיה מאז ומתמיד התפתחה, זה לא משהו של התקופה האחרונה- המצאת נורת החשמל היא הייטק, המצאת מכונת הדפוס גם היא הייטק אפילו המצאת העיפרון.  עם זאת, אין ספק שהמאה ה 21 מהירה בהתקדמותה הטכנולוגית וההתקדמות לא הולכת להיעצר פה.

 

איך התכנית תעזור לילדים שלי?

ישנן הרבה תכניות ללימוד תכנות בשוק. הייחוד של חברת "שחקים" הוא הפוקוס על התמקצעות. המטרה הסופית של הלימודים בקורסים השונים היא שבסוף הלימודים הנערים יוכלו להתברג בתוך החברות הגדולות ויתחילו לעבוד בתחום כל כך מבוקש מגיל צעיר.

חברת "שחקים" מציגה עצמה כ-מכללה להייטק לילדים, ואכן פועלת כמו מכללה. ב"שחקים" ילדים ונוער מוכשרים בדרכים שונות לצד דרכים חווייתיות להיות מהנדסים, מתכנתים ולעבוד בתחום הסייבר. הילדים המצטיינים והמוכשרים שרוצים להמשיך הלאה יכולים לקבל מהחברה עזרה בביצוע תהליך המיון לחברות הייטק שמחפשות עובדים. עזרה זו מלמדת את הנערים כיצד ניגשים לעבודה ונותנת הזדמנות לטעום מהעולם האמיתי של אנשי ההייטק.

כבר עוד לפני הצבא הנערים והנערות מתחילים לעבוד כמו כל קולגה שלהם לעבודה עם פרויקטים וזמנים להגשת הפרויקט. אבל הכי חשוב, החברה דואגת שהעבודה לא תתנגש לילדים עם הלימודים בבית הספר.

 

הקורסים המוצעים לילדים ונוער

כבר מגיל צעיר הילדים מכוונים מטרה ומעבר לתהליך לימוד מהנה הילדים מקבלים כלים להמשיך הלאה ולהתקדם בצורה המדויקת ביותר להשגת שאיפותיהם.

הקורסים לגיל הצעיר לרוב מתמקדים בגיימינג ומשלבים פלטפורמות משחק מוכרות ומשתמשים בהם בצורה חכמה ומעודדת למידה ויצירה. לימוד תכנות בגיל הצעיר נעשה דרך הפלטפורמות: מיינקראפט, רובלוקס ובעתיד גם ביוניטי וקונסטרקט. ישנו גם קורס אחד לילדים בו יכולים ללמוד סייבר עוד מגיל בית הספר יסודי.

כל הקורסים המונגשים לנוער ממוקדים בשוק העבודה וקבלה למקומות איכותיים בתחום ההייטק כמו יחידת 8200 הנחשקת. הקורסים המוצעים הם קורס סייבר, תכנות בפייתון ובדיקות תוכנה (QA). קורסים אלה הם קרש קפיצה נהדר לנערים ונערות שרוצים ללמוד את מקצועות ההייטק מעבר לתחביב ובצורה חווייתית ומותאמת לגילם.

 

טוב לא רק למתכנתים

  • בניית תוכנה היא כמו אדריכלות, ואת זה אפשר לראות בבירור כאשר אנחנו לומדים לתכנת בעזרת המשחק הפופולארי מיינקראפט.
  • בניית תוכנה מפתחת חשיבה של פתרון בעיות ומלמדת אותנו להתנהל בעולם בצורה מסתגלת דבר שיעזור לילדים/נערים בכל מקצוע שיבחרו.
  • בניית תוכנה מפתחת יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה שתעזור לאמנים וליזמים.
  • בניית תוכנה מפתחת רכישת שפה. הילדים שלומדים תכנות מתקדמים מהר יותר בשפה האנגלית ומרגישים בטוחים יותר בעצמם בשימוש בה, עם זאת, אותם ילדים גם יסתגלו מהר יותר לשפות אחרות אותם ירצו ללמוד.

 

כאשר לומדים את מקצועות ההייטק מגיל צעיר לומדים מעבר למקצוע או שפת תכנות.

לחצו לכניסה לאתר והתחילו את המסע לעתיד.

קורקינטים
צעד לקראת עולם ירוק יותר

בעולם ההומה שלנו, שבו ההמולה של חיי היומיום מובילה אותנו פעמים רבות לבחור בנוחות על פני ידידותיות לסביבה, אי אפשר להפריז במשמעות של בחירה במודעות לסביבה. בין שלל האפשרויות להפחתת טביעת הרגל הפחמנית שלנו, הקורקינט החשמלי הצנוע בולט כמגדלור של ניידות עירונית בת קיימא.

בית אבות
הבנת תפקידם של בתי אבות לאנשים עם מחלת נפש: סקירה מקיפה

בתי אבות לאנשים עם מחלת נפש ממלאים תפקיד קריטי במתן טיפול ותמיכה מיוחדים לאלה הזקוקים לסיוע בניהול מצב בריאות הנפש שלהם. מתקנים אלה מציעים סביבה בטוחה ומובנית בה אנשים יכולים לקבל טיפול מקיף, שיקום וטיפול ארוך טווח. מאמר זה נועד לספק סקירה מקיפה של בתי אבות לחולי נפש, לרבות למי הם מתאימים וכיצד לקבוע את הדיור המוגן הנכון עבור יקיריכם.

מדפסת
המדריך האולטימטיבי שלך: כיצד לבחור את הדיו המתאים למדפסת עבור הצרכים שלך

דיו למדפסת הוא מרכיב חיוני בכל הנוגע להדפסת מסמכים או תמונות. זהו חומר נוזלי המשמש במדפסות הזרקת דיו להפקת תמונות וטקסט על נייר. בחירת דיו המתאים למדפסת היא קריטית כדי להבטיח הדפסות באיכות גבוהה וביצועים מיטביים מהמדפסת שלך.

עיצוב אתר
עיצוב אתר תדמית לשמאי מקרקעין

בתחום הנישה של שמאות מקרקעין, יצירת אתר תדמית יעיל מצריכה שילוב אסטרטגי של אסתטיקה, פונקציונליות ותוכן. אתר שמאי מקרקעין משמש לא רק ככרטיס ביקור דיגיטלי אלא גם כפלטפורמה לחינוך, עיסוק והמרת מבקרים ללקוחות.