משרדים להשכרה ברמת גן

תוכן עניינים


השכרת משרדים היא לרוב לא מול בעל הנכס אלא מול חברה מתווכת, קיימות מספר חברות בתחום ומתוך היצע זה יש לבחור את החברות שמציעות את החבילה המושלמת. השכרת משרדים מתאימה לחברות קטנות וגדולות, אנשים פרטיים, עסקים בצמיחה ועוד. קיימים משרדים להשכרה ברמת גן, תל-אביב, בני ברק וכמובן גם צפונה ודרומה, עליכם לבחור את המיקום הנכון אסטרטגית לעסק שלכם.

 

מה צריך לדעת לפני ששוכרים משרד?

לפני שאתם חותמים על חוזה שכירות מול חברה כזאת או אחרת יש לבדוק מספר דברים, בדיקה נכונה תהפוך את סביבת העבודה שלכם ליותר נכונה, זולה ומקצועית:

  • אופציה – מהו משך זמן החוזה? אמנם חוזים ארוכים נחשבים ליותר זולים לטווח הארוך, אך אנחנו לא רוצים להיכנס לתוך חוזה שכירות ארוך כאשר אנחנו עסק בתחילת דרכו ומעוניינים להתפתח. כמו כן, רבים בוחרים שלא להתחייב לטווח ארוך מפני שיש צורך בתקופת ניסיון והתאקלמות במשרד שיכולה לארוך כמה חודשים עד שנה. בכל אופן בו אתם מתחייבים לטווח הארוך אתם צריכים לדאוג למחליף כדי לצאת מהחוזה, מטלה לא פשוטה. מומלץ לבחור במקום אשר מציע לכם חוזה שכירות שיכול להיות תקף גם לשנה, ולאו דווקא לשנתיים עד שלוש.
  • איתור שוכר חלופי – שירות איתו שוכר חלופי היא שירות בו מעוניין המשרד לסיים את הסכם השכירות ולהכניס שוכר אחר במקומו. לרוב המטלה הזאת היא מטלה המוטלת אך ורק על השוכרים, אך חברות כמו Space Plus מציעות לכם שירות איתור שוכר חלופי ללא עלות.
  • הפעלת העסק – יש לא מעט הוצאות משרד נוספות ועליכם לדעת מה אתם יכולים לחסוך מעצמכם ומה לא. חשוב למצוא חברה המעניקה לכם סל שירותים רב ומענה זמין לכל תקלה שצצה במשרד שלכם, המענה חייב להיות מהיר ולאפשר לעובדי החברה לחזור לשגרת עבודה באופן מהיר. ניהול המשרד אינו כרוך בהכרח בהוצאות המשרד באופן חודשי, יש חברות המציעות לכם מסלולים מבוססי הכנסות, לכם ובעלי הנכס. כמו כן, שימו לב אילו חברות מתווכחות מציעות לכם גם חיסכון בעלויות וייצוג מול הרשויות.
  • דמי תיווך – לא כל החברות מבקשות דמי תיווך בעבור התיווך בין בעלי הנכס לבין המעוניינים, ומצד שני יש חברות שכן. עליכם למצוא את החברות שמציעות לכם את הדיל המשתלם ביותר, בין אם זה עם דמי תיווך ובין אם זה בלי דמי תיווך. חברה מקצועית שמאמינה בשירותים שלה תלווה אתכם לאורך כל זמן השהות שלכם במשרדים וללא דמי תיווך.
  • סביבת עבודה – המשרד יכול להראות נהדר ומושך לעין, אבל מבעד לעיצוב הפנימי של המשרד יש להכיר את כל תנאי העבודה החיצוניים, החל משירותים הניתנים בסמוך למקום, החברות האחרות שנמצאות סמוך למשרדים שלכם, נגישות למשרדים וכן הלאה. סביבת עבודה טובה מעודדת את עובדי החברה לחריצות והתמדה, עובדים שטוב להם עובדים יותר טוב.

 

משרדים להשכרה ברמת גן – מגדל V Tower

מגדל V tower הוקם על ידי חברת אשטרום נכסים עד לאכלוס מלא בשנת 2014. המגדל הוא מגדל בוטיק הממוקם במרכז עסקים מתפתח שבין בני-ברק לרמת גן. מגדל V Tower הוא בן 20 קומות, סביבת העבודה באזור היא דינמית עם נגישות של תחבורה ציבורית, מסעדות ואפילו קניון במרחק של כ-5 דקות הליכה. מבעד לכך, קיים חניון תת קרקעי במבנה אשר נותן מענה לבכירים בחברה, מנהלים ובהתאם לבחירת השוכרים. מגדל V Tower הינו נכס ייחודי הכולל עיצוב אדריכלי מוקדם, טיפול קפדני במערכות הבניין וחללי פנים וכיום הבניין מאוכלס על ידי עורכי דין, רואי חשבון, אנשי הייטק והביקוש רק גובר.

 

פנס
פנסי עבודה

פנסי עבודה הפכו לכלי חיוני ונחוץ עבור מגוון רחב של אנשים, הן בהיבט המקצועי והן בחיי היומיום. עבור בעלי מקצוע כגון בנאים, מכונאים, חשמלאים ואנשי תחזוקה, פנס עבודה איכותי מהווה כלי עבודה הכרחי המספק תאורה ממוקדת וחזקה באזורי עבודה חשוכים או בתנאי תאורה ירודים. שימוש בפנס עבודה מתאים יכול לשפר משמעותית את יכולת הראייה והדיוק של העובדים, ובכך להגביר את הפרודוקטיביות והיעילות שלהם, גם כאשר העבודה מתבצעת בשעות הלילה או במקומות מאתגרים.

אירוע עסקי
איך נדע שמדובר במנחה אירועים מתאים לאירוע?

הרי כולנו מכירים את התחושה הזו. אנחנו מגיעים לעוד איזה אירוע עסקי או משהו דומה ומוצאים את עצמנו יושבים שעות, בין הרצאות של מי שחושבים את עצמם יתר על המידה, בעיקר חושבים על האוכל מקבלת הפנים או על מה נעשה כאשר נגיע הביתה.

מטבח
כך תהפכו את המטבח שלכם למקצועי ומוכן לעבודה

הפיכת המטבח הביתי למקצועי ויעיל יותר היא משימה מאתגרת אך מתגמלת. עם התכנון, הארגון והציוד הנכון, תוכלו ליצור סביבת עבודה אופטימלית שתהפוך את חווית הבישול שלכם למהנה ומספקת יותר, ולא משנה כמה שעות אתם נוהגים לבלות במטבח.

מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה ביתיות: אלו המקומות שכולם בוחרים למקם בפנים ובחוץ

בתקופה בה אנו חיים, כולנו כבר מבינים היטב את החשיבות של מיגון הבית הפרטי שלנו. כאשר אנו מדברים על מיגון הבית ואבטחתו, אחד הצעדים הראשונים והמתבקשים ביותר יהיה התקנת מצלמות אבטחה ביתיות. הטכנולוגיה המתקדמת ממנה אנו נהנים בתחומי החיים השונים, הביאה גם את מצלמות האבטחה הביתיות לרמה גבוהה מאוד. אך מה שווה מצלמת האבטחה הביתית שלכם, משוכללת ככל שתהיה, אם היא לא מתעדת את המקום הנכון?