סליקה אשראי – איך עושים את זה ולמה זה משתלם לכם?

תוכן עניינים


עם השנים, אנחנו יכולים לראות עלייה ניכרת במספר האנשים המעדיפים להשתמש אך ורק בכרטיסי אשראי ולא באמצעים אחרים, דוגמא מזומן. מדובר בעלייה מתמדת עם השנים ובפרט בעשור האחרון, אז נכנסו לחיינו אלמנטים ואמצעים דיגיטליים המאפשרים לבצע קניות אך ורק באמצעות כרטיס אשראי.

לנתון הזה יש היבט נוסף והוא של העסקים. עסק המעוניין להציע שירותים ללקוחות בצורה פשוטה, יעילה ונוחה, חייב לעבוד עם חברות אשראי ולאפשר סליקה של כרטיסים, בין אם זה באופן פרונטאלי, ובין אם זה בעת רכישה באתר אינטרנט או באפליקציה.

במאמר זה נסביר מה זה בדיוק סליקה אשראי, היא מתבצעת, מה צריך בשביל זה ולמה משתלם לבעלי עסקים לעשות את זה. חשוב לציין, אם בעבר פעולה של סליקה היתה מכוונת בעיקר לעסקים בינוניים או גדולים, בעוד שעסקים קטנים עבדו בעיקר עם מזומן, הרי שהיום גם עסקים קטנים מאוד מספקים שירותים ומוצרים באשראי, מתוך הבנה שעבור לקוחות רבים זו הדרך היחידה לשלם.

 

מה זו סליקת אשראי ואיך היא מתבצעת?

פעולה של סליקה אשראי היא פעולה שמטרתה להעביר את פרטי הכרטיס של הלקוח אל החברה, לקבל אישור עליהם ואז לבצע את העסקה. כשאנחנו ניגשים לבית העסק, רוכשים מוצר ומעבירים כרטיס אשראי, באותו רגע למעשה מתבצעת הסליקה. האישור על הפרטים מתבצע באופן מיידי, ואנחנו יכולים לקבל את המוצר שרכשנו. זה נכון גם למקרים של עסקאות באינטרנט או בסלולר.

הסליקה מתבצעת באופן הבא, ברגע שהלקוח מעביר את הכרטיס אז הפרטים שלו עוברים באופן מיידי אל החברה שסולקת אותו, מתקבל אישור מחברת האשראי ואז אפשר לבצע את העסקה.

אם מדובר על עסקה באינטרנט או בסלולר, הרי שהפרטים יעברו אחרי שהגולש ימלא אותם כפי שהוא נדרש וישלח אותם לאישור. חשוב לציין, בשביל לייצר עמוד שיוצר קשר עם חברת הסליקה, הרי שיש צורך להקים עמוד מאובטח על פי דרישות חברות האשראי והסליקה. מדובר על עמוד ייחודי שלא ניתן לפרוץ אליו, זאת על מנת שלא יהיה ניתן לגנוב ממנו פרטים של לקוחות.

 

למה משתלם לבצע סליקה ואיך בוחרים את המסלול הנכון?

חברות אשראי מציעות לבעלי עסקים מסלולי סליקה שונים. אלה נבדלים אחד מהשני בנתונים שונים. למשל, גודל העמלה שצריך לשלם לחברת הסליקה, המועד בו מקבלים את הכסף מחברת האשראי, עלויות התשלום עבור הממשק והשימוש בו, וכן אופציות הסליקה. קרי, ישנם מסלולים המותאמים רק לרכישה פרונטאלית, בעוד שישנם מסלולים המותאמים גם לרכישות אונליין או בסלולר.

כל בית עסק צריך להיות מחובר היום לסליקה באשראי, בהנחה כמובן שיש לו מספיק לקוחות לשם כך ושהם מעוניינים ויכולים לשלם לו באשראי. זה יכול להקל עליו ויכול להקל עליהם ועל לקוחות פוטנציאליים.

קריפטו
קורס קריפטו מומלץ למתחילים

עולם הקריפטו הוא עולם שמאפשר לכל אדם שמעוניין לבצע בו השקעות שונות. כמובן שמסחר בקריפטו ללא ידע על העולם הזה ועל כל מה שהוא כולל בו, עלול לגרום בעיקר להפסדים למשקיע. בכדי להשקיע בצורה נכונה בקריפטו, חשוב ללמוד את כל מה שחשוב על מסחר בקריפטו. כיום ניתן למצוא קורסים שונים הרלוונטיים לצורך למידה על עולם הקריפטו כולל כל המושגים שהוא מכיל בו, על מסחר נכון בו ועוד. ניתן למצוא קורסים הרלוונטיים למתחילים בתחום, אשר אין להם עדיין נגיעה לעולם הזה, או למתקדמים יותר, אשר כבר סוחרים בקריפטו, אך רוצים לרכוש ידע וכלים שיאפשרו להם לעשות את זה בצורה יעילה ורווחית יותר. אם אתם מחפשים קורס קריפטו למתחילים, כדאי שתדעו כיצד בוחרים אותו בצורה נכונה.

איש מחזיק הרבה כסף
עבודה קשה משתלמת: הזדמנויות תעסוקה עם משכורות גבוהות ומתגמלות

בשוק העבודה המהיר והדינמי של היום, החיפוש אחר הזדמנויות תעסוקה בעלות שכר גבוה ומתגמל הוא מבוקש ונפוץ. למרות שסיפוק ממקום העבודה ואיזון בין עבודה לחיים הינם הכרחיים, התגמולים הכספיים שמציעים מקצועות מסוימים יכולים להשפיע באופן משמעותי על בחירת הקריירה.

שייק
כל מה שאתם צריכים לדעת על שייק חלבון

שייק חלבון הוא מרכיב חשוב בתזונה של חובבי כושר וספורטאים מקצוענים. הם מציעים דרך נוחה להגביר את צריכת החלבון, לתמוך בצמיחת שרירים, לסייע בהחלמה ולקדם בריאות כללית.