סליקה אשראי – איך עושים את זה ולמה זה משתלם לכם?

תוכן עניינים


עם השנים, אנחנו יכולים לראות עלייה ניכרת במספר האנשים המעדיפים להשתמש אך ורק בכרטיסי אשראי ולא באמצעים אחרים, דוגמא מזומן. מדובר בעלייה מתמדת עם השנים ובפרט בעשור האחרון, אז נכנסו לחיינו אלמנטים ואמצעים דיגיטליים המאפשרים לבצע קניות אך ורק באמצעות כרטיס אשראי.

לנתון הזה יש היבט נוסף והוא של העסקים. עסק המעוניין להציע שירותים ללקוחות בצורה פשוטה, יעילה ונוחה, חייב לעבוד עם חברות אשראי ולאפשר סליקה של כרטיסים, בין אם זה באופן פרונטאלי, ובין אם זה בעת רכישה באתר אינטרנט או באפליקציה.

במאמר זה נסביר מה זה בדיוק סליקה אשראי, היא מתבצעת, מה צריך בשביל זה ולמה משתלם לבעלי עסקים לעשות את זה. חשוב לציין, אם בעבר פעולה של סליקה היתה מכוונת בעיקר לעסקים בינוניים או גדולים, בעוד שעסקים קטנים עבדו בעיקר עם מזומן, הרי שהיום גם עסקים קטנים מאוד מספקים שירותים ומוצרים באשראי, מתוך הבנה שעבור לקוחות רבים זו הדרך היחידה לשלם.

 

מה זו סליקת אשראי ואיך היא מתבצעת?

פעולה של סליקה אשראי היא פעולה שמטרתה להעביר את פרטי הכרטיס של הלקוח אל החברה, לקבל אישור עליהם ואז לבצע את העסקה. כשאנחנו ניגשים לבית העסק, רוכשים מוצר ומעבירים כרטיס אשראי, באותו רגע למעשה מתבצעת הסליקה. האישור על הפרטים מתבצע באופן מיידי, ואנחנו יכולים לקבל את המוצר שרכשנו. זה נכון גם למקרים של עסקאות באינטרנט או בסלולר.

הסליקה מתבצעת באופן הבא, ברגע שהלקוח מעביר את הכרטיס אז הפרטים שלו עוברים באופן מיידי אל החברה שסולקת אותו, מתקבל אישור מחברת האשראי ואז אפשר לבצע את העסקה.

אם מדובר על עסקה באינטרנט או בסלולר, הרי שהפרטים יעברו אחרי שהגולש ימלא אותם כפי שהוא נדרש וישלח אותם לאישור. חשוב לציין, בשביל לייצר עמוד שיוצר קשר עם חברת הסליקה, הרי שיש צורך להקים עמוד מאובטח על פי דרישות חברות האשראי והסליקה. מדובר על עמוד ייחודי שלא ניתן לפרוץ אליו, זאת על מנת שלא יהיה ניתן לגנוב ממנו פרטים של לקוחות.

 

למה משתלם לבצע סליקה ואיך בוחרים את המסלול הנכון?

חברות אשראי מציעות לבעלי עסקים מסלולי סליקה שונים. אלה נבדלים אחד מהשני בנתונים שונים. למשל, גודל העמלה שצריך לשלם לחברת הסליקה, המועד בו מקבלים את הכסף מחברת האשראי, עלויות התשלום עבור הממשק והשימוש בו, וכן אופציות הסליקה. קרי, ישנם מסלולים המותאמים רק לרכישה פרונטאלית, בעוד שישנם מסלולים המותאמים גם לרכישות אונליין או בסלולר.

כל בית עסק צריך להיות מחובר היום לסליקה באשראי, בהנחה כמובן שיש לו מספיק לקוחות לשם כך ושהם מעוניינים ויכולים לשלם לו באשראי. זה יכול להקל עליו ויכול להקל עליהם ועל לקוחות פוטנציאליים.

קורקינטים
צעד לקראת עולם ירוק יותר

בעולם ההומה שלנו, שבו ההמולה של חיי היומיום מובילה אותנו פעמים רבות לבחור בנוחות על פני ידידותיות לסביבה, אי אפשר להפריז במשמעות של בחירה במודעות לסביבה. בין שלל האפשרויות להפחתת טביעת הרגל הפחמנית שלנו, הקורקינט החשמלי הצנוע בולט כמגדלור של ניידות עירונית בת קיימא.

בית אבות
הבנת תפקידם של בתי אבות לאנשים עם מחלת נפש: סקירה מקיפה

בתי אבות לאנשים עם מחלת נפש ממלאים תפקיד קריטי במתן טיפול ותמיכה מיוחדים לאלה הזקוקים לסיוע בניהול מצב בריאות הנפש שלהם. מתקנים אלה מציעים סביבה בטוחה ומובנית בה אנשים יכולים לקבל טיפול מקיף, שיקום וטיפול ארוך טווח. מאמר זה נועד לספק סקירה מקיפה של בתי אבות לחולי נפש, לרבות למי הם מתאימים וכיצד לקבוע את הדיור המוגן הנכון עבור יקיריכם.

מדפסת
המדריך האולטימטיבי שלך: כיצד לבחור את הדיו המתאים למדפסת עבור הצרכים שלך

דיו למדפסת הוא מרכיב חיוני בכל הנוגע להדפסת מסמכים או תמונות. זהו חומר נוזלי המשמש במדפסות הזרקת דיו להפקת תמונות וטקסט על נייר. בחירת דיו המתאים למדפסת היא קריטית כדי להבטיח הדפסות באיכות גבוהה וביצועים מיטביים מהמדפסת שלך.

עיצוב אתר
עיצוב אתר תדמית לשמאי מקרקעין

בתחום הנישה של שמאות מקרקעין, יצירת אתר תדמית יעיל מצריכה שילוב אסטרטגי של אסתטיקה, פונקציונליות ותוכן. אתר שמאי מקרקעין משמש לא רק ככרטיס ביקור דיגיטלי אלא גם כפלטפורמה לחינוך, עיסוק והמרת מבקרים ללקוחות.