רכשתם עציצים לבית? כך תוכלו לשמור עליהם!

המשימה הכי קלה מבחינתכם תהיה לרכוש עציץ לבית, הרי ישנו מבחר עצום של אופציות. המשימה הקשה באמת תהיה להגיע למצב שבו אתם מצליחים לשמור עליו זמן רב. הרי אם לא תשמרו על העציץ שרכשתם, תמצאו את עצמכם נאלצים לרכוש עציצים באופן קבוע. לכן החלטנו לתת לכם כמה טיפים שיאפשרו לכם לשמור על הצמחים בבית שלכם. זה לא משנה אם הם נמצאים בעציצים או אפילו בגינה הביתית. כל אחד מהטיפים האלה יאפשר לכם לשמור על הצמחים למשך תקופה ארוכה. אם הצמחים בבית נראים מעולה, האווירה בבית תהיה טובה בהתאם. קחו את זה לתשומת הלב שלכם כאשר אתם קוראים את המאמר הזה.

 

תדאגו לנקות את העציץ

זה אולי נשמע לכם מאוד מוזר, אך ישנה חשיבות לנקות עציצים. האבק שמצטבר על העציץ לא רק נראה רע, הוא גם מביא לכך שהצמחים עצמם נפגעים. כדי שתוכלו לשמור על העציצים יהיה עליכם לנקות אותם באופן קבוע. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לקחת מגבת, ולהעביר על העציץ. לא מדובר על ניקיון מסיבי כזה שידרוש מכם הכנה מקדימה. מעבר לכך תוכלו לבצע את המשימה הזאת על הדרך תוך כדי שאתם עושים משהו אחר בכלל.

 

מראש קונים עציצים איכותיים

יכול מאוד להיות כי העציץ שאותו רכשתם יהיה כזה שמכיל צמחים באיכות ירודה. המשמעות היא שגם אם תנסו לשמור על העציץ ביתר שאת, הוא לא יחזיק מעמד זמן רב. לכן תחפשו עציצים איכותיים כאלה שאתם יודעים שלא יעשו לכם בעיות או צרות. אם תתפשרו על העציץ זה יוביל לכך שבקרוב מאוד יהיה עליכם לרכוש אחד נוסף. מציאות שעשויה להכניס אתכם ללוף שלא באמת תוכלו לצאת ממנו.

 

השאירו את העציץ במקום מוצל

העציצים בבית לא צריכים להיות חשופים לשמש לכל אורך שעות היום. תחפשו בתוך הבית מקום מוצל שתוכלו להשאיר אותם בו במשך רוב משעות היום. זה שהם לא חשופים לשמש זה לא אומר שהצמח יפגע. מעבר לכך גם אם ישנה חשיפה מועטה לשמש זה בכלל לא נורא. הכי חשוב שהשמש לא תהיה במגע ישיר עם הצמחים לאורך כל שעות היום כי זה עלול לעשות מבחינתכם בדיוק את המטרה ההפוכה.

 

להשקות את העציצים בצורה מבוקרת

מצד אחד אתם לא צריכים לשכוח להשקות אותם, מצד שני מוטב שלא תשקו אותם יתר על המידה. בעת השקיית עציצים אנו מציעים לכם להשתמש בריסוס של מים. הריסוס מאפשר למים להתפזר בצורה טובה, וגם על הדרך לא לצאת בכמויות גדולות מידיי. תוכלו למצוא כל מיני מכשירים שונים שיסייעו לכם לרסס את המים על הצמחים בצורה טובה. כמובן שכל צמח דורש השקיה שונה, קחו את זה לתשומת הלב שלכם.

תוכן עניינים

איך לבחור בריכת שחייה?

בריכות שחייה הפכו לתוספת פופולרית לנוף של מבני מגורים ומסחר. הם מספקים דרך יפה וטבעית להתקרר במהלך הקיץ והם מציעים גם אלטרנטיבה בריאה ליציאה החוצה

למה כדאי לכם להעדיף קורקינט חשמלי?

אם יצא לכם לראות קורקינטים חשמליים בכל פינה כמובן שיש לכך סיבה. אנשים רבים מתחילים להיות מודעים ליתרונות של הקורקינט החשמלי על פני אופציות אחרות.