3 סיבות להזמין מוצרים מארצות הברית לישראל

תוכן עניינים


המושג "קניות" הוא מושג ששינה את פניו בצורות רבות במספר השנים האחרונות. אם בעבר, ביצוע קניות היה מצריך מאיתנו לצאת מהבית, לנסוע לחנות או למרכז החנויות הקרובה לביתנו, ולאסוף באופן פיזי את כל המוצרים שאנחנו מעוניינים לרכוש – אזי שכיום מדובר על משימה פשוטה הרבה. היום, ניתן להזמין כמעט כל דבר בעולם בלחיצת כפתור קלה, דרך המחשב או הטלפון החכם, ולקבל את המוצרים במשלוח עד הבית תוך פרק זמן מסוים. לא די בכך, אזי שכיום אנחנו יכולים לרכוש את המוצרים שלנו לא רק מחנויות ישראליות, אלא גם דרך מדינות רבות בעולם, זאת לדוגמת משלוח מארצות הברית לישראל. במידה שעדיין לא עברתם לרכישת מוצרים מחנויות בין לאומיות בחו"ל, אזי שבשורות הבאות נביא לכם את הסיבות בדיוק למה.

 

מחיר זול בצורה משמעותית

אין מה לעשות, בסופו של דבר מדינת ישראל היא מדינה יקרה בהרבה ממדינות אחרות בעולם, זאת לדוגמת ארצות הברית. כתוצאה מכך, אנשים שרוכשים מוצרים דרך חנויות אמריקאיות, קונים את המוצר שהם מעוניינים בו במחיר זול משמעותית מהמחיר עליו הם היו משלמים אילו רכשו את המוצר מחנות ישראלית .

 

זמני משלוח קצרים מתמיד

אחד המיתוסים הגדולים לגבי קניות מארצות הברית לישראל – זה שזמני המשלוח בקניות כאלה הם ארוכים, ועשויים להגיע ליותר מחודש. אולם, כיום זמני המשלוח מארצות הבית לישראל הם קצרים מתמיד, ובמרב החנויות ניתן לבחור באופציות משלוח מהירה יותר.

 

מוצרים שלא ניתן להשיג בארץ

אולי ה-סיבה שמובילה שורה ארוכה של ישראלים להזמין מוצרים מארצות הברית כדרך קבע. בחנויות אמריקאיות, אנחנו יכולים למצוא בסופו של דבר מוצרים רבים שלא היינו מוצאים בשום מקום אחר.

 

טיפים חשובים שאתם חייבים להכיר שאתם מזמינים מחו“ל לארץ

  1. שאתם מזמינים נעליים חשוב לבדוק את המידות כמו שצריך בטבלות כמו למשל המרת מידות נעליים uk או המרת מידות נעליים us.
  2. בדקו שאתם לא עוברים את ה- 75 דולרים בכל קנייה, אלא אם כן אתם מעוניינים להוסיף תוספת מכס לתשלום ועדיין הקנייה יוצאת לכם משתלמת.
  3. אם יש לכם ילדים קטנים, שווה לכם לתכנן את קניות הבגדים מראש וכאשר יש מבצעים כמו למשל אחרי הקריסמס או בסוף עונה, לשקול לרכוש ביגוד גם לעונה הבאה.
  4. אם אתם צריכים את המוצרים שאתם רוכשים לתאריך או זמן מסוים, כדאי לבדוק תוך כמה זמן המשלוח מגיע ולפי זה לבצע את הקנייה שלכם.

לסיכום, אין ספק כי רכישה של מוצרים מחו“ל לישראל היא הרבה יותר נוחה ומשתלמת במקרים רבים, לא רק שאתם חוסכים המון כסף, אתם גם נהנים ממגוון של מוצרים, רוכשים מוצרים איכותיים, עמידים וגם יש לכם ברוב המקרים עם מי לדבר במידה ויש בעיה עם המשלוח.

הזמנת ירקות אונליין

בעידן הדיגיטלי של ימינו, הזמנת ירקות אונליין הפכה לפתרון נוח, יעיל וזמין עבור צרכנים רבים. המעבר לרכישת ירקות באינטרנט מציע מגוון יתרונות, החל מחיסכון בזמן וכלה באפשרות ליהנות ממבחר רחב של מוצרים טריים ואיכותיים, הנשלחים ישירות אל סף הדלת.

צידנית בצבע ירוק
הדפסה על צידניות ממותגות: מתנה מושלמת לקיץ לכל העובדים

הקיץ הגיע, ועםו הצורך במוצרים המתאימים לחום ולפעילות החיצונית. מה יכול להיות מתנה מושלמת יותר לעובדים מאשר צידניות ממותגות, המאפשרות להם להמשיך וליהנות מהחיים היום יומיים, גם בתקופות הקיץ החמות? הדפסה על צידניות מבטיחה מתנה שימושית ואישית, שתלווה את העובדים בכל מקום.